Фотографія автора

Авторський сценарій вертепу від к.ч. 26 ім. Олени Пчілки

Гурткові, Курінні, Станичні

За основу сценарію вертепу взято класичний розвиток подій, протистояння добра і зла, окремі слова трьох Царів, Ангела, Звіздаря, Смерті.
Проте, загальна концепція вертепу і його постановка – авторські: у сюжеті прослідковується сатиричне висміювання неосвіченості та ліні (у словах Ірода та Чорта), на противагу розуму і начитаності (у словах пастушків-колядників та Ангела, Смерті).
Також, із поваги до національних меншин та наміром уникнути їх висміювання у діалогах вертепу, серед ролей навмисне не появляється жид/жидівка/циган. Більше на цю тему можна прочитати у цій публікації у співавторстві о. Бориса Ґудзяка, о.Юрія Щурка та Мирослава Мариновича : http://www.istpravda.com.ua/articles/2011/12/19/65501/

Тривалість дійства: 10 хв. Відео виступу можна глянути тут: https://youtu.be/RQTQq8hYKtc
Кількість дійових осіб: 10 (можуть грати лише хлопці/лише дівчата, або у перемішку)

Скачати текст сценарію можна тут: Сценарій вертепу від к.ч.26 ім. Олени Пчілки

гурток “Зозульки” (к.ч. 26 ім. Олени Пчілки) завітав вертепом

до ст.пл. Іванки Герус, КВ та ст.пл.гетьм.вірл. Олі Герус,ЧоК

Успіхів із постановкою! Дозвольте юнацтву проявити свій креатив та імпровізацію, що стосується самих слів ролей чи костюму. Також рекомендуємо заздалегіть формувати маршрут з адрес, куди плануєте завітати, із приблизними годинами. Ми вертепували впродовж 8 січня і встиги завітати із нашим дійством до 16-ти домівок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *