Фотографія автора

Перегляд фільму “Зроблено в Україні”

Гурткові

Фільм “Мейд ін Юкрейн” розповість про здійснені українцями значущих відкриттів, без яких неможливо уявити сучасне життя. Х-промені (тепер відомі, як рентгенівські), гелікоптер, вакцина від туберкульозу, системи супутникової навігації… Не кожен знає, що все це та багато іншого винайдено нашими співвітчизниками або вихідцями з України.

“Мейд ін Юкрейн” знімається в новаторському жанрі мок’юментарі, в стилістиці road movie (“фільм-подорож”) – він об’єднує елементи науково-популярного, пригодницького та фентезійного жанрів, з інтеграцією ігрових сцен та комп’ютерної графіки. Фільм “Мейд ін Юкрейн” стане одним з перших мок’юментарі в Україні. Його зйомки здійснює продакшн-хауз Signal Red, який входить до групи компаній FILM.ua.

Крізь призму сприйняття головних героїв – двох молодих людей – фільм ніби заново “відкриває” країну та її досягнення. Головні герої фільму – Дмитро та його сестра Олена – сучасні молоді люди, які подорожують світом, навчаються і працюють. За сімейною традицією 24 серпня вони відправляються на “малу батьківщину” – у невелике українське село до свого діда-мельника, який до того ж ще трохи й… чаклун. Онуки дуже скептично оцінюють роль України у світовій історії, про що прямо і заявляють дідові. І ось тут починаються чудеса…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *