Фотографія автора

Перегляд фільму-притчі “Цирк метелика”

Гурткові, Курінні

Ціль перегляду: Даний фільм може бути ілюстрацією для юнацтва точки “Завжди доброї гадки”. Головний герой фільму Нік Вуйчіч є народженим без рук та ніг. Після перегляду фільму можна також розібрати історію актора. Деталі про долю Ніка Вуйчіча є тут.

Опис фільму: Власник невеликого цирку гастролює зі своєю трупою по збанкрутілій “великою депресією” американської провінції, радуючи і піднімаючи настрій простих людей в цей важкий час.
Під час своєї подорожі, він відвідує ярмарковий балаган, де виявляє людини без кінцівок, якого там експлуатують в якості живого експоната шоу-виродків.
В результаті ця людина стає частиною мандрівної трупи циркових артистів. Пізніше, за допомогою своїх нових друзів, він знаходить віру в себе, і робить те, про що раніше не смів навіть мріяти …

Рік випуску: 2009

Країна: США

Жанр: Короткометражний, драма, притча

Тривалість: 00:22:35

У фільмі знімалися: Нік Вуйчич (Вілл), Едуардо Верстігуі (Мендес), Даг Джонс (Отто), Метт Аллмен (Джордж), Коннор Розен (Семмі), Лексі Перл (Ганна), Марк Аттберрі (Халей), Кірк Бовілл (Джиммі ), Боб Йеркс (Поппі), Діон Слідер (Фатхер).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *