Фотографія автора

Спільно з куренем проведе пластовий заробіток для реалізації пластової акції.

УПЮ, Друга проба

Перевірка даної точки. Чому ця точка є важлива

Під час планування та організації пластового заробітку пластуни можуть здобути здібності, що знадобляться їм і у «реальному» світі, а також стануть у пригоді конкретному гуртку, куреню та усій пластовій спільноті. Наприклад: складання бюджету, постановка цілей, оцінка своїх можливостей, мистецтво домовлятися та переконувати, вміння розпоряджатися ресурсами. Втім, щоби забезпечити себе від непередбачуваних ситуацій під час організації подібних акцій, варто дотримуватися наступних правил:

1. Перш ніж організовувати акцію з пластового заробітку, переконайтеся, що її мета і методи відповідають Трьом Головним обов’язкам пластуна.

2. Вирішіть командою, як ви плануєте витратити зароблені гроші.

3. Переконайтеся, що ваша ідея узгоджена з пластовим провідником старшим 18 років.

4. Домовтеся, як будете зберігати зароблені кошти – чи в готівковій формі віддасте комусь на зберігання, чи покладете на банківський рахунок, чи вкладете у спорядження, тощо.

5. Не заробляйте гроші для сторонньої організації чи справи (хоча ви, як група, завжди можете пожертвувати гроші на якусь справу зі своєї спільної скарбнички).

6. Будьте обережні з пластовим заробітком в Інтернеті – ви не завжди знаєте, хто сидить по інший бік екрану. Не беріть участь у азартних іграх.

Додаткового інформацію про пластовий заробіток можна знайти у розділі «Проби» блогу Референтури економічного вишколу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *