Фотографія автора

14. Платить членську вкладку із власного заробітку

УПЮ, Відзнака прихильника

 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Теоретичний матеріал, який допоможе юнацтву отримати необхідні знання для того, аби мати зарахованою цю точку

Діяльність кожної організації потребує коштів. Більші кошти дозволяють розвинути більшу діяльність. Кошти організації (бюджет) складають різні джерела. У Пласті джерела обмежені, бо організація є неприбутковою. Головне джерело пластового бюджету – внески членів. З світу копійки, а в організації ще один комп’ютер…
Членська вкладка в Пласті сплачується кожних три місяці (щоквартально) на початку останнього місяця кварталу. Сума внеску залежить від станиці та куреня.
Хто занедбує сплату внесків, той руйнує організацію своєю недбалістю!

Відгуки

 1. Сума внеску давно не 3 грн 🙂
  І ще це недолуга точка. Адже пл. друзі не сплачують внесків на станицю і якщо в курені не встановлена сума внесків, то не сплачують внески взагалі.

 2. суму внесків змінив =)
  стосовно недолугої точки – то не погоджуюся. адже юнак повинен знати що таке членські внески і скільки вони становлять. Йому як не як їх згодом платити. Окрім того, якщо в курені таки є внески (а так є в переважній більшості куренів) – то заборгованість по внесках може стати причиною того що юнака не можна підносити в ступені.

 3. На рахунок коштів ви пропустили ще одне джерело отримання грошей, “батьки” тому що в новацтві і можливо в юнацтві відсотків 60 оплачують батьки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *