Фотографія автора

05. Намалює і пояснить пластову відзнаку, знає, де її можна і треба носити та зображати. Знайомий із основними правилами бренд-буку

УПЮ, Перша проба

Теоретичний матеріал, який допоможе юнацтву отримати необхідні знання для того, аби мати зарахованою цю точку

Відзнакою українського Пласту є український тризуб і біла трилиста лілея, сплетені в одне ціле. Цей герб став символом ідейної єдності цілого пластового руху — на рідних землях та поза їх межами. Три листки вказують на головні обов’язки пластуна , а тризуб вказує на те, що Пласт — це українська організація молоді.

Форму і спосіб сплетення тризуба з лілеєю придумав один з приятелів пластової молоді та опікун пластових куренів Мирон Федусевич, шкільний учитель зі Львова, а мистецьке оформлення надав їй художник Роберт Лісовський. У випадку, якщо лілейка використовується у кольоровому варіанті, то лілея завжди має білий колір, а тризуб — жовтий (золотий).Малу лілейку носять над лівою кишенею сорочки, велику ж носять на головному уборі, причіпивши їх до «щитика».

Отже, юнаку необхідно знати хто придумав відзнаку, вміти її намалювати та знати її місце на однострої.

Перевірка даної точки. Чому ця точка є важлива

А) Поділити гурток  на  команди і організувати естафету на швидкість: намалювати відзнаку з пам”яті на одному листочку одним маркером.
Б) Провести змагання на знання теоретичного матеріалу .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *