Фотографія автора

11. На сходинах гуртка розповість про останню прочитану книгу позашкільної програми

УПЮ, Перша проба

Перевірка даної точки. Чому ця точка є важлива

Загалом варто більше приділяти уваги читанню, адже це прекрасний засіб формування мовних навичок та умінь і жоден телевізор чи комп’ютер не замінять хорошої і цікавої книги.

Кожен юнак чи юначка повинні розуміни важливість читання як для інтелектуального розвитку особистості, так і для досягнення життєвих і професійних успіхів. До того ж рівнем розвитку книжкової культури у великій мірі визначається духовний потенціал суспільства в цілому.

Тож в ідеалі виховник разом з юнацтвом мали б хоча б раз у квартал визначати якусь книжчку для прочитання, спільну для сіх або кожному індивідуальну.

А для того, щоб зробити процес читання більш цікавим пропонуємо на сходини підготувати для кожного члена гуртка картку, яка подана у Додатку. У ній ще перед початком читання юнак чи юначка впишуть своє ім’я, назву книги, яку вони будуть читати та автора. Після того, як кожен член гуртка заповнить цю картку, можна їх помістити на якийсь стенд на домівці. І таким чином протягом того періоду часу, який юнацтво собі виокреслить на прочитання книжок, кожен янак, коли приходитиме на сходини чи збірки у домівку – пригадуватимете, що взяв на себе обов’язок прочитати зазаначену у картці книжку. І це виступатиме стимулом до прочитання. По закінченю терміну, який виділявся на прочитання книжок, варто обговорити в гуртку враження юнацтва від прочитаних книжок. Можна також ці враження записати на звороті попередньо заповненої картки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *