Фотографія автора

Волосянка

Львівська обл.

Опис місця розташування та добирання:

Поблизу села Волосянка, Сколівського району, Львівської області.
Спосіб добирання: Мукачівською електричкою до м. Славське з головного залізничного вокзалу м. Львова. Звідти можна замовити автобус до с. Волосянка, необхідно доїхати до кінця села (остання хата). Тут буде видно поворот направо вверх на ґрунтову дорогу, нею треба йти ще приблизно 1 км. Галявина ніби захована за пагорбом, тому її зразу не видно, коли дорогу вам перетне струмок, а справа виглядатиме галявина – ви досягнули місця призначення.
p.s. при хорошій погоді речі можна довести до самої галявини, в іншому випадку відрізок ґрунтової дороги стає болотяним.

Характеристика ґрунтів, лісу та рельєфу:

Ґрунт достатньо м’який, викопування ям не завдає значних труднощів. Галявина досить велика, дещо під нахилом, практично зі всіх сторін оточена деревами. Завдяки багаторічному проведенню таборів вже є зроблене місце для кухні, ватри та гутірок, які облаштовані лавками.

Характеристика води:

Поблизу табору є річки. Одна більша – придатна для купання, та одна, ближча до кухні – придатна для того, щоб брати воду для приготування їжі. Окремої криниці нема.

Інші природні характеристики:

Часто змінюється погода. Дощі – не часті, але рясні. Ліс хвойний, дрів багато. Навколо галявини рясно родить чорниця.

Налагоджені контакти:

Сільський голова та фельдшери сільської поліклініки раді до співпраці та допомоги. Церква надзвичайно велика та красива. В селі працює декілька магазинів, де протягом табору можна замовляти та докуповувати необхідні продукти. З жителями села, за певну оплату, можна домовитись за свіже молоко.

Завваги та основні проблеми:

Основною проблемою було те, що місце є досить популярним серед пластунів, тому дізнавайтесь точно чи ніхто більше не зголосив його.

Відгуки

  1. інформація та фото Писаної Криниці http://www.pysana.com/krynycia.htm
    Цікава мандрівка з місця під табір на озеро Хащованя, фото озера
    http://www.pysana.com/ozero.htm

    Можуть стати у пригоді телефон водія маршрутки яка їде з Львова до Волосянки: тел.8(067)1967680, 8(066) 3792333
    приблизний розклад маршрутки http://www.volosyanka.com/root.htm

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *