Фотографія автора

Озеро Пісочне

Волинська обл.

 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Опис місця розташування та добирання:

Озеро Пісочне поблизу сіл Любохини та Кримне в Старовижівському районі Волинській області. Доїзд до місця табору досить довгий. Якщо їхати рейсовим автобусом, то проблем нема ні з чим, а якщо є час і бажання можна заїхати у Луцьк на екскурсію (так ми повертались додому). Інший варіант добирання такий: зі Львова доїхати поїздом до Ковеля (наприклад Чернівці-Ковель), а в Ковелі на автостанції, що знаходиться одразу коло залізничного вокзалу сісти на маршрутний автобус Ковель-Любохини (чи інший що їде до Любохин), котрий їздить щогодини. До місця табору можна дійти пішки з обох сіл (Любохини та Кримне). Це займе приблизно 30-55 хв.

Характеристика ґрунтів, лісу та рельєфу:

Оскільки територія біля озера, то ґрунт піщаний. Озеро на безпечній відстані від місця, тому шанси, що територію затопить надзвичайно малі. Вся територія оточена хвойним лісом.

Характеристика води:

Воду можна брати з криниці в однієї господині неподалік. Вода була чистою та смачною. З тієї криниці п’є весь хутір.

Інші природні характеристики:

Місце для таборування – велика приватна територія, що складається із чотирьох відокремлених площ: площі для наметів, кухні, площі для збірок та площі для ігор. На цій території розташовані дві хати. В одній із них і жив наш орендатор п. Петро в якого ми заряджали наші телефони. У нашому розпорядження був також чудовий пляж. Він був на відстані метрів 200 від табору. Шацькі озера славляться своїми довгими мілкими заходами у воду. Нам в цьому плані також поталанило – ми могли заходити далеко – там було неглибоко. Тому вважаю, що місце для плавання було просто ідеальним. В цій місцевості досить багато комарів, тому без засобів проти них та комах там буде неприємно. Кліщів небагато, але вони є.

Налагоджені контакти:

Налагоджені контакти з власником територі п. Петром.

Завваги та основні проблеми:

Протягом нашого перебування в п. Петра іноді бували нічні застілля зі співами, а в останній день був конфлікт з нашими мобільними телефонами. З іншими місцевими проблем не було. На вихідні іноді приїжджали відпочиваючі, проте ми з ними не пересікались, бо вони стояли на відстані 100 метрів від нас.

Відгуки

 1. З самого початку статті сказано “Озеро Пісочне поблизу сіл Любохини та Кримне в Старовижівському районі Волинській області”.
  На карті позначено оз. Пісочне, що в Шацькому р-н і в тексті було написано, що “Шацькі озера славляться своїми довгими мілкими заходами у воду”.
  Скажіть, ви самі знаєте на якому саме озері були?

 2. Дякуємо за учточнення, оновили. Позначка на карті приблизна. Правильно так як в тексті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *