Фотографія автора

Лагодів

Львівська обл.

Опис місця розташування та добирання:

Поблизу села Лагодів, Перемишлянського району, Львівської області. Спосіб добирання: маршруткою Львів-Золочів доїхати до села Шопки. Частково асфальтована-ґрунтова дорога веде під ліс, звідки ліворуч стежка до місця табору.

Характеристика ґрунтів, лісу та рельєфу:

Уся територія табору суцільний схил (~30*). Не критично, але не дуже комфортно. Дуже багато мурашників, кожних 1-3 метри. Заважають і надоїдають. Грунт мякий, легко копати. Після дощу легко-болотянистий.

Характеристика води:

Є два джерела, одне облагороджене, за 200 метрів від табору, друге просто тече по широкому яру, потрібно викопати водозбірник. В першому вода з присмаком, але повністю придатна до пиття і вживання до їжі, в другому без присмаку, придатна до пиття, їжу не готували на ній. Для вмивання та купання потрібно мати додаткове обладнання, миски, каністри, умивальники, душ тощо.

Інші природні характеристики:

Вологість досить висока. Оскільки поруч джерело і внизу табору трохи болота. Вітру практично немає, оскільки територія знаходиться в прошийку двох пагорбів, які захищають від вітру.
Температура повітря така яку показує термометр. Хмари та дощ це місце обходять стороною, оскільки йдуть разом з вітром. Гарний краєвид, в основному листяні дерева, є чимало різних ягід (суниці, алича, вишні, яблука…) З тварин було помічено лисиць, польових мишей та щурів.

Налагоджені контакти:

Церква – радо чекає пластунів, готові допомагати чим можуть.
Сільрада – радо чекає пластунів, готові допомагати чим можуть.
Фельдшери – готові допомагати чим можуть в робочий час.
Магазин – їм байдуже, головне щоб гроші давали, пропускають без черги, оскільки ми одразу закуповували багато, є можливість замовляти хліб, також ставляться до нас з довірою, давали можливість набрати що нам треба і не перераховуючи скільки ми набрали вірили нашому слову.

Завваги та основні проблеми:

Дуже багато кліщів та комарів. На комарів діє лише OFF Extreme, але на 10-20хв. Від кліщів ніщо не допомагає. Велика кількість мурашників. Нема нормального місця для вмивання. Нема місця для спортових ігор, потрібно відходити досить далеко від табору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *