Фотографія автора

Хащованя

Львівська обл.

Опис місця розташування та добирання:

Поблизу села Хащованя, Сколівського району, Львівської області. Добирання до місця табору є зручне. Є декілька варіантів: 1. Мукачівська електричка (7.01 з головного вокзалу) до ст. Славськ. Звідти можна замовити автобус, який може завезти вас до кінця с. Хащованя. Автобус нам обійшовся 300 грн за 50 людей. В кінця села Хащованя до місця табору приблизно 35-40 хв власним ходом. Проте ми замовляли 31/1, який за всіх нас разом з реманентом на кузові завіз на самісіньке місце табору.
2. Маршрутка Львів- Стрий (15 грн). Зі Стрия о 10.50 вирушає маршрутка до Хащовані (15 грн). Даний варіант добирання зручний для попереднього перегляду місця табору.

Характеристика ґрунтів, лісу та рельєфу:

Площа таборування знаходиться трішки під кутом. Є невеличке місце де можуть вміститись намети, а от решта табору досить похила.

Характеристика води:

Приблизно 50 – 70 м від місця розташування наметів знаходяться 2 потічки-джерельця, в який спокійно можна брати воду і митись. Тим не менше для вмивання ці потічки є далеко не найкращі. Таких потічків є досить багато по всьому схилі. У випадку добової теренової гри вони стануть у пригоді. Приблизно 20 хв від місця табору вниз по дорозі знаходиться озеро, де можна покупатись. Воно є платним і там є охорона, але домовитись з охороною спокійно можна.

Інші природні характеристики:

3 дровами проблем жодних не має, купа поваленого сухостою, якого вам цілком буде достатньо для всіх таборових споруд, ватр. Смерічки стрункі, дерево на щоглу можна знайти досить високу. Кліщів не має. Комарів дуже мало, хіба біля потічка і в глупій ночі. Кабанчики можуть до вас навідатись, місцеві ходять на полювання в ці ліси.

Налагоджені контакти:

Місцеве населення дружелюбне, люди йдуть на контакт. Під час табору домовились з однією бабцею про тримання наших продуктів (свіжого м’яса) в холодильнику. Також домовились про молоко. Був один інцидент: наше футбольне поле було досить далеко від місця табору, і нам покрали линву. Рекомендація, не будувати далеко від табору таборових споруд).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *