Фотографія автора

Посібник з піонірки

Пластові, Практичне пластування

Автор: О. Шевчук, Б. Рак

Мова: українська

Кількість сторінок: 35

Рік видавництва: невідомо

Розвиток технологій поступово усуває линви з широкого вжитку. Тому в разі необхідності, коли новітні винаходи недоступні, люди, не знайомі з вузлами, просто не знають, що робити, навіть не здогадуючись, що на допомогу їм може прийти линва.
Знання різних вузлів дозволить не тільки з'єднати дві линви чи прикріпитись до предмета, а й зв'язати в польових умовах зручні стільці, столи, або навіть отримати виграш в силі.
В цьому посібнику подаються елементарні вузли, знання яких допоможе у роботі з линвою. На перший погляд може здатись, що тут зібрано велику кількість однотипних або схожих вузлів, і що вчити їх всіх — даремна трата часу, проте запевняємо, що немає і двох вузлів, використання яких однакове: в залежності від роду линви, її жорсткості, міцності та інших властивостей використовується певний конкретний вузол. На вибір вузла впливають і такі фактори, як величина навантаження, його зміна по напрямку чи силі, відповідальність робіт, простота у розв'язуванні тощо.
Уважно розібравшись з вузлами, можна легко знайти їхні спільні риси та відмінності, зрозуміти логіку їх зав'язування та практичного використання.
Назви вузлів по можливості приведені до тих назв, що використовуються альпіністами чи моряками, із вказанням пластових та англійських відповідників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *