Фотографія автора

Посібник з першої допомоги

Практичне пластування

Автор: Андрій Горак, Орест Олійник

Мова: українська

Кількість сторінок:

Рік видавництва: 2002

Нижче подано два методичні проекти оформлені в посібники по ПМД.

ст. пл. Андрій Горак, =V=,
виховник та в.о. зв'язкового в 23-му курені УПЮів ім. С. Бандери (Львів)

В проекті описуються теоретичні та практичні поради з надання першої допомоги в таборових умовах.

В наш час медицина розвивається дуже швидко, проте сучасної української літератури, яка би висвітлювала питання першої допомоги на сучасному рівні, на жаль, немає.

Посібник з першої допомоги розрахований для використання юнаками в підготовці до здачі вмілості "Перша допомога 1". Його структура побудована на основі вимог до вмілості "Перша допомога 1" Посібник поданий у доступній формі, що дозволить використовувати його особам без медичної освіти. Цей посібник містить розширену інформацію з поясненням окремих питань, що якісно його відрізняє від розділу першої допомоги, який поданий в ''Посібнику з практичного пластування" — практично єдиного джерела, яким поки-що можуть користуватись юнаки та юначки при підготовці до вмілості.

У підготовці посібника були використані матеріали, які подаються лікарям-субординаторам в ЛДМУ, матеріали, отримані з мережі "Інтернет", підручники з анестезіології, хірургії, першої допомоги.

Окремі матеріали даної розробки використовувались для підготовки та проведення гутірок з першої допомоги на '-Лісовій Школі" 2000 року, юнацьких таборах 23 к. УПЮ "Торба" 2000 p., "Ораторія" 2001 p., на щотижневих гурткових юнацьких сходинах.

ст. пл. Орест Олійник, ЛЧ,
виховник та зв'язковий 3-го куреня УПЮів ім. І. Виговського (Львів),
станичний Львова

В проекті описується теоретична інформація щодо здачі та прийому вмілості "Перша медична допомога", а також розширена інформація щодо надання медичної допомоги на пластовому таборі. Методичний проект підтверджений рекомендаціями лікарів.

Даний проект повинен слугувати покращенню знань виховників і старшого юнацтва в першої медичної допомоги. Опрацьовані матеріали містять достатньо прості й ефективні засоби лікування і надання невідкладної допомоги

Цей проект був складений через відсутність практичної літератури та брак інформації і досвіду, які б допомогли зорієнтуватись у екстремальних ситуаціях, що трапляються у роботі інструктором з медичної допомоги на пластових заняттях та досвід роботи лікарем у медичних закладах.

Всі наведені тут дані або використовувалися в традиційній медицині або завірені нею як апробовані. Вони повинні слугувати всеохоплючому розкриттю можливих випадків з якими можна зіткнутись на пластових таборах чи інших заняттях і з якими може впоратись людина без спеціальної медичної підготовки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *