Фотографія автора

Пластові теренові ігри

Ігри, Пластові

Автор: М. Бігус

Мова: українська

Кількість сторінок: 48

Рік видавництва: 2007

Теренові ігри є чудовим засобом самовиховання, вироблення провідницьких здібностей. Вони сприяють підвищенню фізичної витривалості молоді. Учасникам теренових ігор потрібно вміти здійснювати походи, марші на більші відстані, вміти швидко бігати, зокрема з обтяженням, навчитися переповзати, долати різноманітні природні перешкоди. Окрім того ці ігри вчать мислити, аналізувати, комбінувати, розвивають фантазію і допомагають стати дисциплінованими. Ігри виробляють в пластунів смак боротьби для досягнення мети, вміння приходити на допомогу при будь-яких обставинах, ризикувати в разі потреби. Всі ці риси необхідні майбутнім провідникам суспільства.
Однак, незважаючи на свої незаперечні переваги, теренові ігри серед пластового загалу не дуже часто і дієво застосовуються. Тому що більш складніші за рівнем підготовки ніж деякі інші виховні засоби, зокрема відпочинкові чи спортивні.
Сподіваємося, що пропонований читачам посібник допоможе певним чином в реалізації такої важливої складової пластової програми як теренові ігри

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *