Фотографія автора

Пластові теренові ігри – посібник для підготовки та проведення 2020

Ігри, Практичне пластування

Автор: Микола Бігус

Мова: українська

Кількість сторінок: 116

Рік видавництва: 2020

Теренова гра – це гра на місцевості, в якій беруть участь учасники по одинці, або групами, яка передбачає змагання на перемогу або заради цікавого процесу, практикування у вміннях стеження, маскування, підкрадання, розвідки, орієнтування та інших темах пластування чи національно-патріотичного виховання.
Теренові ігри дуже полюбляють діти, як тільки вперше вдало зіграють у них. І граються в них з раннього дитинства (напр. – хованки). Ці форми занять одні з тих, які найбільше запам’ятовуються і залишають приємні спогади про юнацькі пригоди. Але і дорослим теренівки приносять купу задоволення, пережитих емоцій, нові знання та навички, а також і нових друзів та знайомств.
Теренові ігри буди запроваджені в скаутську, а опісля пластову програму відразу.
По суті ще в різноманітних формах народних дитячих ігор були такі, що їх можна назвати тереновими, тобто іграми на місцевості, в які змагаються кілька команд, зокрема в маскуванні, хованні, підкраданні, стеженні, слідженні.
Отож зараз, коли національно-патріотичне, а зокрема військово-патріотичне виховання як частина першого, все більше набувають поширення через постійну актуальність у зв’язку із зовнішніми загрозами та внутрішніми викликами – така форма роботи як теренові ігри є дуже на часі для практичної виховної діяльності з дітьми та молоддю.
Даний посібник рекомендований для використання як пластунам, так і членам інших патріотичних громадських об’єднань, активістам дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), представникам військово-патріотичних клубів, викладачам предмету «Захист України» та всім, кого цікавить активне та змістовне дозвілля, ігри на лоні природи.
https://issuu.com/mykola.bigus/docs/__________________________________________________

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *