Фотографія автора

Викрадення Часу і як проти цього боротися з допомогою Пластового закону

Особистий розвиток, Пластова тематика, Молодше юнацтво

 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Мета гутірки

Проілюструвати, як з допомогою пластового закону можна покращити свій тайм-менеджмент

План проведення

Основний матеріал

Час в наш вік – одне із найцінніших ресурсів. Час – це мірило свободи.

Одна із тотальних проблем сучасності – це викрадення часу в простого обивателя.

Телевізор – безліч програм, дивися, годинами дивися, не відривайся. Ви бачили, як мала дитина дивиться на рекламу по ящику? Ніби зачарована! Мовчить, не кліпає. Ось так реагує чиста душа на ці інформаційні аркани.

Інтернет та комп’ютери  – соцмережі, ігри онлайн, фільми, купа реклами, голі дівки, які часом вискакують і т.д. – це особливо заразливо для молоді.

Час забирають і всякі «живіші» штуки – нічні клуби, тогрово-розважальні центри, модні магазини і т.д. Часто людина туди ходить просто за яскравістю.

Час у нас викрадають, нав’язуючи всілякі проблеми, труднощі, тривоги, які часто існують тільки в нас в головах. Проаналізуйте новини – вони про вбивства, злочини, трагедії, скандали.

Загалом все наше життя в сучасному суспільстві побудоване на «спокусах витрачання». Витрачати і позичати, щоб витрачати на те, що нам хочеться.

Свобода вимірюється можливістю витрачання на задоволення.

Мета – зробити нас зайнятими, залежними, перегруженими турботами, що постійно кудись поспішають, бо НЕМА ЧАСУ. І так нас віддалити від Бога, від краси, правди, добра, свободи, любові.

Отже, як пластовий закон може допомоги?

Він пропонує гру в правила, в добрі звички, які допомагають бути ВІЛЬНИМ.

Пластун словний – він дотримується слова, відповіно економиться багато часу на довгі зясування, чому не зроблено.

Пластун сумлінний – він все робить якісно, відповідно не витрачається часу на переробку, виправлення часу.

Пластун точний – він все робить у визначений час, отже величезне збереження часу.

Пластун ощадний – витрачає з розумом, в міру, отже зберігає ресурси на важливі потреби, для Добра. Всі «пусті» витрати для нього не важливі.

Пластун справедливий – чинить по Правді, і всі є задоволені. Ніхто не витрачає час на розбірки, зясування чому і що сталося.

Пластун ввічливий – усмішка, добре слово – і новий друг. Люди відгукуються до ввічливих тим же. І все значно швидше робиться.

Пластун братерський і доброзичливий – він проводить час із справжніми друзями на змістовний відпочинок. Він готовий допомогти у потребі, до всіх ставиться із повагою.

Пластун зрівноважений – о скільки ми часу витрачаємо на нерви, гнів, образи, сварки! А коли є рівновага духу, стільки можливостей, стільки простору, стільки волі!

Пластун корисний – живе для творення чогось суттєвого, потрібного, доброго, що виходить із вірності Богові, Україні.

Слухняний пластовій старшині – виконує рішення проводу, якому добровільно підпорядковується. Живе по правильниках та приписах, отже, знає, як зробити правильно, вчасно, якісно. Економія часу.

Пластун пильний – отже, не допускає підступів різних спокус, які забирають час.

Дбає за своє здоров’я – тому для нього чужі куриво (1 пачка – 7-10 грн – 31 пачка в місяць – 217-210 грн!), алкоголь (скільки людина неробоча після випивки). Пластун займається розвитком свого здоровя через фізкультуру і спорт, туризм, добрі звички. Потім не треба витрачати час і гроші на лікування.

Любить красу і дбає за неї – творення краси, насолоджування нею – це добре проведення часу. Це від Бога. Бо справжня краса є тільки від Бога.

Пластун завжди доброї гадки – тому голова в нього не засмічена непотрібними нав’язливими думками, бажаннями. Він вільний у помислах.

Варто замислитись на тим, хто, для чого, чому, як викрадає в нас час.

Чому наші голови постійно атакують різні інформаційні потоки. Чому інколи хочеться втікти у гори, ліс, до води, де витає Дух СВОБОДИ.

Бережімо час, він нам ще пригодиться 🙂

Додаткові матеріали

Корисні посилання

Відгуки

 1. Дякую!
  Навіяло думки на тему. Використаю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *