Фотографія автора

Święto Chorągwi Łódzkiej 13-15.09.2013, Łódź

скаутинг

На запрошення відповідального за міжнародні відносини в Лодзькій окрузі Бартека Щепаняка міні-делегація з України взала участь в Святі Лодзької округи ZHP 14-15 вересня2013р., яке відбувалося в м. Лодзь (http://lodzka.zhp.pl/ ).

Україну представляли Крайова Булавна УПН ст. пл. Оля Фегецин, ПС, референт УПН Львівської округи ст. пл. Володимир Процюк, та член Пластприяту пані Оля Фегецин, таборовий лікар.

Ми були офіційно задіяні у двох елементах програми: в суботу ми брали участь в тереновій грі для старших харцерів: на нашу точку приходили групи і повинні були дізнатисяякнайбільше про Пласт. Перша частина завдання полягала в тому, щоб скласти складанку(розрізані тексти про Пласт українською мовою, взяті з англомовної презентації Пласту) івідтворити отриману інформацію. Друга чатина завдання – задавати питання про Пласт мені,на які я відповідала українською мовою, а учасники намагались перекласти мої відповіді.

Після закінчення нашої точки на тереновій грі для старших, ми могли подивитись, яквиглядала теренова гра для новацтва: ми були долучені до однієї з команд і проходили зними по точках, які були пов’язані з казковими героями польських мультфільмів, які колисьзнімали в Лодзі.

У неділю ми брали участь у фестинах «Кузня успіху», які тривали 1,5 години. Наша точка знову булла пов’язана з міжнародною співпрацею, але була вже більш творчою. Для представлення ми привезли зі Львова фотографії з минулорічної новацької виставки на станиці, найбільшу новацьку хустку та різні символи України. Протягом 1,5 години нашу точку відвідало 65 учасників. Також ми взяли участь в офіційному закритті свята, на якому було 1200 осіб і отримали подяку за участь.

Ми вже давно маємо хороші стосунки із харцерами з Лодзі, вони вже бували на юнацьких таборах (з куренем ч. 101 в Білих Ославах), але харцери зацікавлені у нових зв’язках. Наразі, я сконтактувала харцерів з вінницькими пластунами, які теж хотіли поїхати на це свято, навіть отримали запрошення на візу, але не змогли подати документи в консульство через відсутність вільних місць в черзі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *