Фотографія автора

Пластовий табір у Німеччині 2014 рік

табори

З 2 по 17  серпня 2014р. на  території мальовничого заповідника Гохлянд  поблизу селища Кьоніґсдорф  у Баварії відбувся традиційний  літній пластовий табір «14» на який з’їхались пластуни з України , Німеччини , Бельгії, Швейцарії , Англії , Канади.

Табір поділявся на табір УПН і УПЮ, також своєю присутністю нас потішили пташенята.

Після прибуття на табір  та розміщення по шатрах, відбулися співи. У неділю відбулася Служба Божа, а опісля відкриття табору. Цього ж дня на таборі була ватра «Знайомств»  на якій кожен знайшов собі друга.  Також на цій ватрі ми побачили представлення всіх 6 гуртків , які запали всім до душі. Кожен гурток вирізнявся своєю оригінальною назвою, а саме : г.ч.1 «Умпа Лумпа» ,г.ч.2 « Майже 14», г.ч.3 «Єдинороги» , г.ч.4 «Кавуни» , г.ч.5 «14 і пів », г.ч.6 « Тиждень і 7 днів».  Незважаючи на дощову погоду ми все ж таки  поставили наші таборові споруди , прослухали всі гутірки ,які підготував нам провід та повеселились на наших  грандіозних ватрах.

Під час першого тижня табору ми ходили на мандрівку на гору Seekarkreuz . Заночувли ми у колибі  де всім табором весело провели час. Опісля цієї мандрівки таборовики дуже здружилися та придумали свої таборові жарти. Після завершення мандрівки ми одразу ж вирушили до аквапарку , де було не менш цікаво. Після повернення на табір провід влаштував для юнацтва грандіозну вечірку. На цій вечірці  хтось знайшов своє кохання  ☺   Під кінець табору юнацтво та новацтво відвідали канатний парк , на якому хтось вміло здіймався до висот, а хтось намагався подолати свій страх висоти.  З канатного парку до автобуса ми спускалися на літніх санках , було весело слухати враження кожного після цієї поїздки. В часі табору відбувся батьківський день ,  і всі учасники поїхали дружньо їсти смачнюче морозиво. І не можна було не згадати про день коли юнацтво стало булавою. Цей день запам’ятався всім чудовим вставанням під музику   та цікавою програмою.

Ось і настав час закриття ☹ Всі були дуже сумними та плакали через те , що не хотіли розлучатися з своїми новими товаришами. Коли всі опанували себе відбулося закриття таборів . Першунами  стали пл. розв. Дамян  Мялковський та пл. уч. Лариса Гонт. Бажаємо їм і  надалі такої наснаги до самовдосконалості.  Ось таким був наш табір. Дуже шкода, що час пролетів так швидко.

 

Написали:

Пл. розв. Вікторія Нецько (Львів)

Пл. уч. Софія Пилипчук (Магдебург)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *