Фотографія автора

Курс ПМД он-лайн

еПласт

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Пластова банка не є автором курсу, ми лише поширюємо інформацію про корисний ресурс. Всі питання стосовно сертифікату, просимо ставити на веб сторінці курсу.

Високоефективний, економічний, безкоштовний, покроковий, інтерактивний “Курс ПМД он-лайн” доступний відтепер не тільки кожному українському пластуну,  але і кожному громадянину України.

Вміння терміново надати першу медичну допомогу (ПМД) високо цінується у сучасному світі, але пройти курс  навчання цим важливим навичкам в Україні практично неможливо. На сайті „Курс ПМД он-лайн” ви знайдете кваліфіковані поради викладені настільки доступно, що можуть бути засвоєні не тільки дорослими але і підлітками. Пройшовши “Курс ПМД он-лайн”  ви завжди будете себе почувати впевнено перед будь-якими випробуваннями. Маючи сертифікат про набуття теоретичних знань  ви зможете оволодіти практичними  навичками в наших спеціальних центрах підготовки.

Отже, “Курс ПМД он-лайн” надає вам унікальну можливість безкоштовно здобути теоретичні знання з Першої медичної допомоги, зробити добру справу, запросивши до проходження курсу своїх друзів та знайомих, тим самим сприяючи тому, що зростатиме частина населення, здатна в екстремальній ситуації прийти на допомогу постраждалій людині. Отримані знання та навички колись допоможуть вам врятувати життя чи здоров’я людини! 

 УВАГА! Тестування доступне тільки зареєстрованим користувачам.   Навчальні розділи сайту залишатимуться загальнодоступними.

Реєстрація

Курс ПМД он-лайн

Щорічно десятки тисяч людей в Україні гинуть від нещасних випадків. Значну частину з цих людей можна було би врятувати, якби поруч був навчений пластун або хтось інший, хто володів би основами надання першої медичної допомоги (ПМД).

Курси ПМД дуже популярні та поширені в усьому світі. Значна частина населення в багатьох країнах володіє мінімальними навичками першої допомоги завдяки таким курсам, що даються у спеціальних навчальних центрах чи тепер навіть в інтернеті.

В Україні, на жаль, система навчання ПМД ніколи не була ефективною, а останнім часом навіть і вона виявилася майже зруйнованою.

Національна скаутська організація України Пласт вже протягом століття готує своїх членів до викликів, які кидає їм життя. В тому числі вчить пластунів наданню першої медичної допомоги постраждалим.

Сучасні технології та багаторічний досвід Пласту призвів до створення цього унікального самокерованого покрокового курсу, який буде корисний для пластунів, які готуються до здачі вмілості ПМД, а також і для кожної людини, що схоче оволодіти необхідними навичками та бути завжди готовою прийти на допомогу постраждалому.

Курс ПМД он-лайн” є економічно ефективним, тому що значно економить час та кошти людям, яким необхідно навчитись основам життєзабезпечення, але які не мають можливості відвідувати тривалі та дорогі лекції викладачів.

Кожний покроковий урок з надання першої допомоги ретельно пояснює всі ключові моменти з мінімальним використанням спеціальних термінів та містить в кінці корисний розділ з підсумками та узагальненнями. Закінчується кожний урок коротким тестом, який не тільки перевірить отриманні знання, але ще раз нагадає всі ключові моменти і надасть вам впевненості тоді, коли треба буде швидко та правильно діяти в надзвичайній ситуації.

Курс ПМД он-лайн” складається з трьох частин:

1) Перша медична допомога (ПМД) при найбільш поширених станах, що викликають різного ступеня важкості загрози здоров’ю та життю постраждалого;

2) В окрему частину виділена допомога при зупинці серця та дихання – стані який вимагає оживлення, або проведення комплексу заходів з Серцево-легеневої реанімації (СЛР).

3) Третя частина додаткова – Дії в екстремальних ситуаціях. Ці дії не є власне першою медичною допомогою, але саме ці ситуації, при невмілому поводженні в них, призводять до станів, які і потребують в подальшому надання ПМД.

 

Ми пропонуємо отримати сертифікат з ПМД після успішного завершення курсу.

Видаються сертифікати двох видів:

1) повнокольоровий настінний сертифікат про закінчення курсу ПМД он-лайн;

2) сертифікат у вигляді пластикової картки, який видається після набуття практичних навичок на спеціалізованих вишколах. Цей сертифікат завжди супроводжуватиме вас у всіх ваших подорожах і мандрівках.

Сертифікати дійсні протягом двох років.

Всі процедури та методи життєзабезпечення показані в цьому безкоштовному курсі відповідають вимогам пластових вмілостей з ПМД першої та другої проби, вимогам протоколів надання ПМД МОЗ України, дотримуються останніх керівних вказівок Червоного Хреста та Американської асоціації серця, і призначені для забезпечення слухачів когнітивними навичками, необхідними для надання ПМД та проведення СЛР в разі надзвичайних ситуацій.

Сертифікат підтверджує достатній рівень теоретичних знань (когнітивних навичок) і дає право його володарю здавати теоретичні та практичні навички на пластових вишколах з ПМД з отриманням пластової вмілості ПМД 1-ої чи 2-ої проби та в сертифікованих Центрах ПМД.

 

Як користуватись сайтом.

Сайт являє собою самокерований покроковий Курс ПМД он-лайн.  Кожний студент сам обирає швидкість та напрямок навчання. Для успішного закінчення всього курсу необхідно пройти всі три розділи: 1) ПМД; 2) СЛР; 3) Екстрім. За бажанням можна обмежитись одним або двома курсами, але для отримання сертифікату необхідно  вивчити всі запропоновані теми з основ ПМД і  проходити всі три розділи.
Курс є покроковим. Тобто почавши прямо з цієї сторінки, ви можете переходити до наступного кроку за посиланням в кінці кожної сторінки аж до закінчення всього курсу.  Почати навчання можна з будь-якого з трьох розділів.

В горизонтальному меню, що знаходиться верхній частині ви можете зайти в один з трьох навчальних,  а також розділи Тестування та Сертифікації.  Також тут знаходяться допоміжні розділи:  Загальної інформації таЗворотнього зв’язку.

Обравши будь-який з навчальних розділів ви покроково будете проведені через всі його теми до підсумків та тестування. В лівій частині кожної сторінки ви можете бачити всі теми розділу та перейти до будь-якої  з них, щоби повторити або ознайомитися із її змістом.

В залежності від початкового рівня підготовки студента та обраного темпу для засвоєння теоретичного курсу необхідно від кількох годин до кількох днів.

Для отримання сертифікату про успішне закінчення теоретичного  ”Курсу ПМД он-лайн необхідно пройти тестування у кожному розділі курсу та скласти заключний екзаменаційний тест.

Для проходження навчання реєстрація на сайті не обов’язкова,  але якщо ви хочете пройти тести та мати сертифікат  про закінчення Курсу ПМД он-лайн вам необхідно пройти просту процедуру реєстрації.

 

Бажаємо успіхів!

 

Перейти на сайт Курс ПМД он-лайн.

Коментарі

 • Добрий день! Чому я не отримала сертифікат, адже я успішно склала всі тести та пройшла всі 10 частин курсу 16.09.21? Перевірте, будь ласка, і вишліть мені сертифікат. Мій нік iralisa82

 • Аналогично, прошла все тесты- оформить сертификат не получается. Связаться через обратную связь также. Куда писать?
  Столько времени потрачено на изучение и тесты, которых просто куча! И какой итог?

  • Аналогічно! Більше того, пройшла всі тести повторно, і все одно згенерувати сертифікат не виходить. Просто зависає і не відправляється… Зв’язатись з кимось іншими не способами не виходить ні на сайті, ні через пошту.
   Хоча курс досить насичений і корисний. Кому для знань – раджу. Якщо ж потрібен сертифікат, то десь в іншому місці.

 • Не можливо відправити запрос на сертифікат, та не має зв’язку з підтримкою,, якийсь лохотрон

 • Я закінчив курс,але сертифікат так і не отримав ,неотрравляє на вашу пошту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *