Опис місця розташування та добирання:
Поблизу села Яворів, Косівського району, Ів. Фрапківської області. Доїжджаємо до моста біля церкви в с. Яворів, звідтам по стежці догори з вирядом 30 хвилин, без нього 20. Є два маршрути від Яворі вської дороги. Від згаданого моста, і від хати пані Шрайбер. На території є хатинка, світла там нема.
Характеристика ґрунтів, лісу та рельєфу:
Земля з каменюками. При бажанні яму для відпадків можна викопати за годину, при цьому діставши з землі стільки каміння, що вистачить її повністю обмостити, тобто зробити обідок. В лісі багато коріння.
Характеристика води:
На території садиби є криниця. Вода така не ідеально чиста, але ґазди казали, що пити можна, бо самі ж на ній виросли. Холодна, така як треба. Митись можна або нею, або спускатись до села, де тече річка Рибниця. Митися найкраще під автобусною зупинкою, там є стежина, по якій перейшовши річку по мості з двох збитих половинок сосни, звертаючи направо дістаємося дуже пристойного місця. Там де річка наче змійка.
Інші природні характеристики:
Дрів та сухостою достатньо. Можливо за другим доведеться трошки пройтись, але знайдете точно. При території є три черешні, які на 12 липня вже були рясно покриті чорними ягідками. Згори над табором багато чорниці. По дорозі до моста, ближчого до церкви є зарослі малини, яка на 12 липня вже аж валилась. Виславши на 15 хвилин туди табір на наступний день всі снідали манкою з малиновим соусом. Малини назбирали 5 низів від минашок.
Налагоджені контакти:
Необхідні телефони. Але найкраще робити все через друга Олександра Титика.
Фельдшер Петро (с. Соколівка) +38-(067)-69-97-579, таксист Яків (м. Косів) +38-(096)-66-25-154, пан Тарас – мікроавтобус (м. Косів) +38-(096)-23-99-095 (забере з Коломиї).
Завваги та основні проблеми:
На території є змії, гадюки, вужі, мідянки. І змієподібна безнога ящірка – веритильниця, виглядає як мідянка. За табір ми пришили з 9 штук земноводної фауни.
Рекомендації щодо таборування на цьому місці:
З табору рукою подати до Сокільського хребта, який можна описати як багато аналогічних місць для таборування. Багацько скель. Суперова природа. Бачив велику мідянку. Навколо є багацько народних майстрів. В Яворові роблять ліжники. В Сокільському шкарпетки. В Городі різьблять, здається. Тут ідеально підходять міфологічна, економічна, ремісничі, повстанські, мандрівні та опришківські легенди та концепції таборів. За сотку викошеної трави дають 10 гривень. Теж є люди, яким не зашкодить добре діло. Через горбочок від нас живуть три бабусі і дідусь. Одна німа, друга глуха, а третя ходити не може.