Фотографія автора

06. Пояснить розуміння доброго діла та як практикує його в щоденному житті. Зробить добре діло з гуртком

УПЮ, Перша проба

 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Перевірка даної точки. Чому ця точка є важлива

Добре діло – це справа зроблена пластуном або гуртком пластунів на користь людині, суспільству, нації. Головна її відмінність від простої справи – це відсутність будь-яких інших мотивів ніж лицарський вчинок.Добра справа не може бути оплачуваною чи то грошима, чи подарунком.

Запропонуйте юнацтву протягом визначеного періоду часу (для прикладу одного місяця) щодня робити добрі діла і коротко про них занотовувати у «щоденник добрих діл» – коли, що і для кого було зроблено, чи залишилось діло таємним. Протягом того часу, як юнацтво вестиме щоденники варто на кожних сходинах приділяти трохи часу для їх обговорення. При обговоренні визначатиметься значущість кожного зробленого доброго діла і це зазначатиметься у шкалі добрих діл. Звичайно для ведення «щоденника добрих діл» потрібен сам щоденник, пропонуємо вам зразок такого щоденника у Додатку 1. Ви можете видрукувати довільну кількість сторінок, зображених у Додатку, розрізати їх, розташувати у необхідному вам порядку, скріпити степлером та роздати членам гуртка

По закінченню визначеного терміну для ведення щоденників добрих діл, для заохочення юнацтва можна виготовити у вигляді значків відзначення за добрі діла. Макети відзначень подані нижче:

Додаток 1.


Відгуки

 1. “Зробить добре діло з гуртком” – я хлопцям дав тиждень, щоб вони вирішили й зробили самостійно. То якраз була підготовка до Миколая, тож вони допомогли з пакуванням й транспортуванням подарунків. Гадаю, цілком файний варіант.

 2. Дякую! Гарно розписано!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *