Фотографія автора

Діти на відпочинку

Ігри, Активні заняття

Автор: К. Поломіс

Мова: російська

Кількість сторінок: 383

Рік видавництва: 1988

Книга, яку ви переглядаєте, не зовсім звичайна.

У ній більше малюнків, ніж тексту. Тому що її автори виходили з простої істини - краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

Літо - час дій, проби та перевірки сил, час освоєння й осмислення навколишнього світу. Кожен день, кожна година канікул дивовижні і неповторні. Влітку діти розумнішають, ростуть, стають кращими. Треба тільки допомогти їм у цьому. Все питання полягає в тому, щоб цікаво з вигадкою організувати дозвілля дітей, захопити їх корисними практичними заняттями.

У популярній книзі чеських авторів розглядаються доступні для дітей і підлітків різні види трудової діяльності, спортивних ігор, змагань, походів, пізнавальних екскурсій. Пропонуються різноманітні вироби з тканини, шкіри, дерева та інших підручних матеріалів. Адресована книга, насамперед, тим дорослим, які опікуються дітьми: вчителям, вихователям шкіл та дитячих садків, вожатим і інструкторам заміських таборів і, звичайно ж, батькам. Читати і розглядати книгу можна і потрібно разом з дітьми. З рівним успіхом рекомендації книги можна використовувати як в умовах оздоровчого або спортивного табору, так і на дачній ділянці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *