Сергій Летенко

Провідництво

Комплекс із 5 гутірок, який провадився на МЮВТ "Золота Булава" протягом 7 років. Включає в себе теоретичну частину та рольові ігри, дискусійний блок.

Полагодження конфліктів

Гутірка з КВВ УПЮ, адаптована для сприйняття юнаків 14-15 рр. (на другу пробу). Складається із теоретичної частини (способи полагодження конфліктів) та роботи в парах.

Піонірство

Інструктаж на 1 і 2 пробу. Включає в себе блоки про шнури та їх види, основні пластові вузли, в'язання, пластові споруди.

Табірництво

Наплечники: їх види та правила збирання. Намети: типи наметів, вибір і підготовка місця для розставлення намету, збирання і розбирання намету. Розміщення табору, його структура. Обов'язкові таборові споруди. Гігієна на таборі. Правила приготування їжі. Провід табору та його функції.

Підготовка до публічного виступу.

Структура публічного виступу. Контакт з аудиторією. Вступ (приклади), основна частина, висновок. Як побороти страх перед аудиторією. Як запам'ятати план виступу. Контроль часу виступу.

Мандрівництво

Підготовка до мандрівки. Прокладання маршруту. Розподіл обов'язків на мандрівці. Спорядження для одно- і дводенної мандрівки. Структура колони та місце керівника групи на мандрівці. Вимарш і періодичність привалів. Особливості харчування на мандрівці. Використання компасу і карти для прив'язки до місцевості.

Основи фінансової грамотності

Комплекс із 3-х гутірок. Кожна гутірка складається із теоретичного блоку і практичної частини. Гутірки: "Що таке гроші", "Складання бюджету", "Управління власними фінансами".

Контакти:

https://www.facebook.com/serhiy.letenko
dytsvit_fond@ukr.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцінка *